Вумбілдинг, інтимне здоров’я жінки6 min read

Вумбілдинг – це комплекс вправ, який розроблений спеціально для того, щоб підтримувати нормальний тонус і зміцнювати всі м’язи тазового дна, в тому числі вагінальні м’язи. Для отримання максимального ефекту від даних вправ слід використовувати тренажери для вумбілдингу, замовити які ви можете на нашому сайті.

Історія виникнення вумбілдингу
Термін «вумбілдінг» виник на початку XXI століття. Його створив В.Муранівскій, цей знаменитий учений досліджував східні трактати, присвячені тренуванням інтимних м’язів.

Однак сама історія цих вправ дуже давня. Ще до нашої ери жінки Сходу користувалися техніками для того, щоб керувати інтимними м’язами, передаючи ці техніки з покоління в покоління. Про них згадується в стародавніх східних трактатах, на кшталт «Камасутри». У цих книгах також згадується про спеціальні тренажери і тренувальні методики. Найдавнішому тренажеру більше ніж 4 тисяч років.

Як тренажери використовували тоді спеціальні яйця з каменю, нефриту або дерева. Тому жінки Стародавнього Сходу набагато легше переносили пологи і вагітність. Завдяки цьому в них створена ціла філософія сексуальної культури як одного з найважливіших духовних аспектів життя. Цими техніками користувались японські гейші, а також наложниці і дружини китайських імператорів.

На Захід ці методики прийшли тільки в середині ХХ століття за допомогою знаменитого вченого-гінеколога Арнольда Кегеля. Він розробив комплекс спеціальних вправ, а також пристрої для них. Купити тренажери для вумбілдингу можна для підвищення ефективності даної техніки.

Переваги вумбілдингу
Вумбілдинг має безліч переваг:
• розвиваються ерогенні зони, полегшується досягнення оргазму;
• м’язи готуються до пологів, прискорюється і полегшується відновлення тканин, безопераційним способом скорочується розмір піхви;
• запобігає появі вікових захворювань на зразок мимовільного сечовипускання, опущення і випадання матки, вправи також допомагають ефективно вилікувати ці захворювання;
• підсилює кровообіг в тканинах, завдяки чому нормалізується стан слизової оболонки;
• забезпечує приплив крові до яєчників, завдяки чому вони виділяють гормони в потрібному обсязі;
• сповільнюється процеси старіння, затримує менопаузу;
• запобігає розвитку застійних явищ (поліпи, міоми, запалення).

Особливості вумбілдингу і фізіології жінок
Щоб краще зрозуміти принцип дії цих тренувань, слід розібратися в особливостях жіночого організму. Піхва є трубкою, яка складається з м’язів. Зсередини її покриває слизова оболонка. Зовнішній шар становлять еластичні волокна, що розтягуються під час пологів або статевого акту.

Якщо м’язи добре розвинені, це розтягнення контролюється і зберігається природна структура піхви. З віком і після пологів нормальна еластичність втрачається. Тому вагінальні м’язи, як і всі інші, потребують тренування для запобігання втрати тонусу і еластичності. Підтримувати своє інтимне здоров’я допомагає вумбілдінг і тренажери для вумбілдингу, ціна яких на нашому сайті приємно вас здивує.

[Всього оцінок: 3   Середня: 5/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − seventeen =

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!