Вправи Кегеля5 min read

Що таке вправи Кегеля
Вправи Кегеля є комплексом спеціальних фізичних навантажень для тренування інтимних м’язів. Даний комплекс був розроблений одним з видатних гінекологів середини ХХ століття, Арнольдом Кегелем.
Ці вправи призначені для того, щоб підтримувати і підвищувати тонус тазових і інтимних м’язів. Ця м’язова група не тренується щодня, тому з плином часу або через різні негативні фактори, для неї властива втрата еластичності і значне ослаблення.
Якщо м’язи тазового дна втрачають свою еластичність і послаблюються, це призводить до ряду негативних наслідків. Основне призначення даної м’язової групи – утримання тазових органів – припиняє нею виконуватися. Це може викликати численні хвороби, а також значно погіршити якість статевих актів.

Переваги виконання вправ Кегеля
Комплекс вправ Кегеля рекомендується виконувати всім жінкам для того, щоб:
• підготувати організм до виношування дитини, і забезпечити собі максимальну безболісність родового процесу;
• навчитися повністю розслабляти м’язи, що перешкоджають появі дитини на світ;
• попередити і вилікувати нетримання і мимовільне сечовипускання;
• відновити тканини, які після пологів дуже розтягуються;
• попередити і вилікувати опущення органів малого таза;
• довгий час підтримувати своє сексуальне здоров’я;
• попередити запальні процеси, пов’язані з сечостатевими органами;
• зупинити процес старіння організму

Особливості вправ Кегеля
Для ефективного виконання вправ, слід точно визначити місцезнаходження м’язів тазового дня. Це можна зробити 2 способами:
• під час сечовипускання, м’язи, що відповідають за його зупинку, стискаються;
• введення пальця у піхву – м’язи повинні його стискати.
Після визначення потрібних м’язів слід переходити до самого комплексу вправ. Їх існує кілька варіантів. Перший варіант комплексу вправ передбачає різні темпи стискання вагінальних м’язів. Для виконання другого варіанту слід не тільки стискати м’язи, а і виконувати своєрідне «виштовхування».

Ефективність вправ Кегеля значно посилюється, якщо під час їх виконання використовувати спеціальний тренажер, винайдений цим відомим лікарем. Завдяки використанню даного тренажера м’язи сильніше чинять опір, що забезпечує потужніше навантаження, і прискорює процес придбання м’язами тонусу, підвищуючи його ефективності. Самим доктором було доведено, що ефективність його вправ без тренажера набагато менша.

Крім того, ви можете замовити тренажери Кегеля, щоб бачити зміни в силі, з якою напружуються м’язи, і стабільний прогрес. Це створює важливий психологічний фактор, що підвищує мотивацію до подальших занять. На сьогоднішній день на ринку представлено багато аналогічних тренажерів. Ви можете купити тренажери Кегеля в нашому інтернет-магазині. Ціна тренажерів Келегя на сайті помірна.

[Всього оцінок: 3   Середня: 5/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + nineteen =

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!