Публічна оферта

на замовлення, купівлю-продаж і доставку товарів

Інтернет-магазин FeminaCare, далі іменується «Продавець», пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменується «Покупець» укласти договір на умовах Публічної оферти.

Предмет договору – використання сайту https://feminacare.com.ua  і роздрібна купівля-продаж товарів дистанційним способом.

Договір роздрібної купівлі-продажу вважається укладеним з моменту замовлення товару, договір про використання сайту – з моменту відправки повідомлення Продавцю.

Оформляючи замовлення на сайті https://feminacare.com.ua,  Покупець добровільно приймає умови, описані в Публічній оферті:

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») – є запрошенням укласти договір на замовлення, придбання та доставку і не вимагає підписання (відповідно до ст. 633, ст. 641, ст. 644 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Публічна оферта має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Оферта містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі Інтернет.

1.2. Акцепт Оферти – повне і безумовне прийняття Покупцем умов Оферти. Моментом Акцепту вважається вибір Покупцем опції у відповідному розділі сайту https://feminacare.com.ua«Замовлення підтверджую» і / або факт оплати замовлення в розмірі 100% від вартості описаних в Оферті умовах. Вчинення таких дій, вважаються прийняттям Учасником умов даної Оферти, ознайомленням з даними правилами, а також повну та безумовну згоду з ними.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Продавець здійснює роздрібний продаж товарів для краси, жіночого здоров’я і гігієни через інтернет-магазин https://feminacare.com.ua.

2.2. В рамках Оферти зразком товару визнається дизайн (зображення товару, відповідне певному артикулу) товарної позиції.

2.3. Умови даної Оферти можуть бути змінені Продавцем в будь-який момент. Зміни та / або доповнення публікуються на сайті https://feminacare.com.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення.

3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

3.1. Для оформлення замовлення Покупець проходить автоматичну реєстрацію на сайті https://feminacare.com.ua.

3.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом на сайті https://feminacare.com.ua  і відправляє його Продавцю.

3.3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

3.4. Покупець зобов’язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім’я, телефон для зв’язку, включаючи код міста, точну і повну адресу доставки, а так же узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.

3.5. Покупець зобов’язується зустріти кур’єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки, або самостійно і вчасно забрати посилку з товаром у відділенні кур’єрської служби. Зберігання посилки у відділенні кур’єрської служби понад 5 робочих днів оплачується Покупцем в розмірі 20% від вартості перевезення без урахування суми комісії за кожний наступний робочий день.

3.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця по тарифам кур’єрської служби.

3.7. Покупець оплачує доставку будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині https://feminacare.com.ua  протягом 3 (трьох) робочих днів з дати здійснення замовлення.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

4.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону і / або електронній пошті, погоджує додаткові характеристики, комплектацію товарів і їх вартість.

4.2. Продавець зобов’язується поставити товар у відповідності з отриманим замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

4.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів їх зразкам в каталозі. Заявлені на сайті https://feminacare.com.ua  характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від зразка.

4.4. Продавець не несе відповідальності за неповноту або не достовірність даних, наданих Покупцем. Покупець самостійно несе відповідальність за достовірність наданих ними даних.

4.5. Продавець не несе відповідальності за роботу інтернет-провайдерів, операторів зв’язку, будь-які помилки поштових, кур’єрських або інших служб, в результаті яких поштові або електронні відправлення не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.

5. ДОСТАВКА

5.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України.

5.2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.3. Вартість доставки товарів по території України оплачується Покупцем відповідно до тарифів кур’єрських компаній.

5.4. При отриманні замовлення на пошті або від кур’єра Покупець повинен перевірити посилку. Якщо після розкриття  виявлено недостачу, підміну або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку, Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

6. ЦІНА ТОВАРУ

6.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті інтернет-магазину https://feminacare.com.ua .

6.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

6.3. У разі зміни ціни на замовлений товар Продавець зобов’язується проінформувати Покупця про зміну ціни товару.

6.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення на придбання товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення замовлення.

6.5. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем товар не допускається.

6.6. Продавець вказує вартість доставки товару на сайті інтернет-магазину https://feminacare.com.ua , або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення оператором.

6.7. Зобов’язання Покупця по оплаті товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

6.8. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за товар проводяться способами, зазначеними на сайті інтернет-магазину https://feminacare.com.ua  в розділі «Доставка і оплата».

 

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

7.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту доставки замовлення.

7.2. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також при наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.

7.3. Не підлягають обміну (поверненню) товари належної якості, перелік яких затверджений постановою КМУ від 19.03.94 р. № 172.

7.4. У разі виявлення браку, Покупець зобов’язується поставити до відома про це Продавця в строк 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість товару.

7.5. Доставка товарів Продавцю на гарантійний ремонт здійснюється силами Покупця.

7.6. Неправильний догляд або нецільове використання товару, що призвело до його поломки / зносу, не є заводським браком, і товари з такими дефектами до поверненню не приймаються.

8. ІНШІ УМОВИ

8.1. Покупець дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче в Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, Покупець підтверджує, що він повідомлений про права, встановлених Законом України “Про захист персональних даних”, про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

8.2. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам, що  забезпечують доставку товару, його ремонт, експертизу і інші дії, узгоджені з Покупцем, без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” йому відомий і зрозумілий.

8.4. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на сайті інтернет-магазину https://feminacare.com.ua  є інтелектуальною власністю.

8.5. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення умови даної Оферти, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цією Офертою, остаточне рішення приймається Продавцем. Рішення Продавця є остаточним і оскарженню не підлягає.

8.6. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі суперечки, які виникли, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. Досудове порядок врегулювання спору є обов’язковим. У разі, якщо згоду щодо спірних питань шляхом переговорів не може бути досягнуто, ці питання підлягають вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

8.7. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього договору і правил не тягне за собою недійсність інших положень.

9. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Інтернет-магазин FeminaCare

ТОВ “ФЕМІНАКЕА”

Код ЄДРПОУ 41802276

Місцезнаходження : 02056, місто Київ, вул. Олени Пчілки, 2/168,

телефон :+38 (098) 183 88 88, +38 (044) 232 36 37,

e-mail: [email protected]