Менструальні чашечки Lily Cup™ від INTIMINA1 min read

Відтепер і назавжди  ЗАБУДЬТЕ про ТАМПОНИ і ПРОКЛАДКИ!

 

Менструlily_cup-bальна чашечка Lily Cup™ – це новітня розробка в області гігієни жінок в критичні дні. Ця невелика силіконова чашечка у вигляді дзвоника, виготовлена з медичного силікону

Менструальні чашечки Lily Cup™, інша назва – «силіконова капа, менструальна капа», виготовляються  шведською компанією INTIMINA з абсолютно безпечного для здоров’я і навколишнього середовища медичного силікону.

Менструальна чашечка Lily Cup™ вводиться в піхву, де утримується за допомогою вакууму і вагінальних м’язів. Як і тампони, вона повністю непомітна, однак, на відміну від них, менструальна чашечка не вбирає кров, а збирає її в собі, не дозволяючи виділенням стикатися з піхвою. Щільне з’єднання чашечки і піхви не дозволяє її вмісту пролитися. Крім того, капи забезпечують герметичність внутрішнього середовища піхви, що перешкоджає впливу на неї зовнішнього середовища і утворенню бактерій.
Менструальна чашечка Lily Cup™ може використовуватись безперервно упродовж 10 годин. Потім потрібно лише сполоснути її під проточною водою з миючим засобом (найкраще з Intimate Accessory Cleaner).

Менструальна чашечка Lily Cup™ зручна і проста в обігу і може використовуватися вдень і вночі – як в повсякденному житті, так і при спортивних навантаженнях. Капи не вимагають частого спорожнення, не змінюють природну флору піхви, не сушать його слизову оболонку, не створюють умов для запалення сечостатевих шляхів і не викликають синдрому токсичного шоку та різного роду алергій. Менструальна чашечка Lily Cup™ – це прекрасний спосіб дотримання гігієни  і для тих  жінок, які страждають на екземи або різні шкіряні алергії (наприклад, алергії на звичайні тампони).

Крім того, в довгостроковій перспективі менструальна чашечка Lily Cup™  набагато дешевше, ніж тампони і прокладки: завдяки тому, що кожна жінка може користуватися нею протягом 10 років, немає необхідності кожного разу купувати нову менструальну чашу.

Тисячі жінок у всьому світі протягом кількох років вже користуються менструальними чашечками Lily Cup™ та Lily Cup™ Compact і стали їхніми справжніми прихильницями.

Наші товари:

Менструальні чаші

Менструальна чаша Ziggy Cup™

1 299,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ One

999,00 грн.
Немає в наявності

Менструальні чаші

Lily Cup (розмір В)

1 199,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ Compact (розмір B)

1 199,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ (розмір А)

1 199,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ Compact (розмір А)

1 199,00 грн.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!