Питання і відповіді (FAQ)

Який розмір менструальної чашечки  мені слід обрати?

Вибір правильного розміру меструальної чашечки залежить від вашої анатомії, наявності пологів та сили м’язів тазового дна. Оскільки жіноче тіло змінюється протягом життя, INTIMINA розробила два розміри для чаш Lily Cup та Lily Cup Compact, а також один розмір для Lily Cup One та Ziggy Cup. Кожна чаша розроблена для максимального комфорту та не повинна відчуватися під час носіння. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, можливо вам потрібно змінити розмір або дизайн чаші.

Наскільки часто потрібно випорожняти чашу?

Ви можете носити чашу до 12 годин поспіль, тому ми рекомендуємо випорожняти її два рази на добу. Чесно кажучи, якщо у вас легкі виділення, ви можете робити це рідше. З часом та практикою ви зможете навчитися самі визначати, як часто вам потрібно випорожняти свою чашечку.

Що робити, якщо я не можу помити свою чашу, коли я не вдома?

Не забувайте завжди мити руки перед тим як взяти чашу – намагайтеся завжди мати антибактеріальні серветки або спрей з собою. Наші чашечки розроблені, так щоб не стимулювати розмноження бактерій тому ви можете пропустити полоскання на деякий час. Якщо у вас немає доступу до мийки, ви можете використати туалетний папір, щоб протерти її, а потім знову використовувати. Також ви можете взяти з собою пляшку води та вимити чашу над туалетом.

Чи може чаша застряти або загубитися у мене всередині?

Ні. Піхва закінчується шийкою матки, тому ви не зможете загубити чашу у своєму тілі.

Чи може чаша згорнутися у мене всередині?

Ні, наші чаші розроблені, щоб завжди залишатися розгорнутими при носінні. Вони можуть згорнутися лише під дією ваших рук.

Чи можу я носити чашу під час тренувань?

Так, якщо чаша вставлена належним чином, ви можете бути впевненою, що вона захистить вас під час тренування.

Чи можна використовувати чашу, як контрацептив?

Ні, наші чаші не є контрацептивами, та не захистять вас від статевих хвороб або вагітності. Хоча Ziggy Cup можна використовувати під час сексуальних контактів, вона не працює як контрацептив.

Скільки років можна використовувати чашечки INTIMINA?

При належному догляді чашечки Lily Cup, Lily Cup Compact, Lily Cup One можна використовувати до 10 років, а Ziggy Cup до двох років.