Вправи Кегеля для початківців8 min read

Можливо ви вже багато чули про вправи Кегеля, але все ще цікавитесь, що це таке? І як ви можете їх робити? Що ж сьогодні той день, щоб зробити їх вперше та покращити своє інтимне здоров’я та, навіть, статеве життя.

Що саме є вправами Кегеля?

Вправи Кегеля – це прості заняття із стискання та розслаблення, що підсилюють м’язи вашого тазового дна. Це м’язи, що відповідають за підтримку матки, сечового міхура та кишечнику. Уявіть ці м’язи у вигляді гамаку, що утримає ці органи. Доктор Арнольд Кегель, американський гінеколог, що довів важливість і ефективність вправ для зміцнення м’язів тазового дна, отже тому саме вправи Кегеля.

Кому саме корисні вправи Кегеля?

Кожна жінка може отримати користь від цих вправ, але найбільш корисні вони для жінок які:

  • Мають проблеми з підтіканням сечі при кашлі, чханні або сильному сміху;
  • Готуються до вагітності;
  • Відновлюються після пологів;
  • Бажають поліпшити чуттєвість інтимних стосунків.
  • Техніка Кегеля є дуже ефективною для профілактики та лікування пролапсу геніталій (опущення тазових органів) на ранній стадії.

Як знайти м’язи тазового дна?

Для того, щоб почати комплекс вправ для тренування м’язів піхви, розроблених Кегелем, необхідно знайти лоно – куприкові м’язи, а для цього потрібно стримати сечовипускання і намагатися визначити: які м’язи при цьому задіяні. Саме їх і слід тренувати.

Як виконувати вправи?

Спробуйте вправу «Ліфт» (Ми рекомендуємо!)

Одна за найкращих вправ Кегеля – «Ліфт». Уявіть собі вагіну як шахту ліфта. Повільно стисніть м’язи тазу, починаючи знизу і піднімайте «ліфт» у напрямку пупка. Трохи затримайте стиснення зверху, а потім плавно спустіть «ліфт» донизу.

Стискання м’язів піхви

Слід напружити м’язи так само, як для затримки сечовипускання. У такому положенні бажано утриматися 5-20 секунд, після чого можна розслабитися. Цією вправою можна замінити першу.

Скорочення

Полягає в тому, щоб якнайшвидше і як можна частіше напружити і розслабити м’язи піхви.

Виштовхування

Вправа полягає в помірних потугах, як при пологах або акті дефекації, але не варто занадто старатися, це може привести до зворотного результату. Увага: виштовхування слід робити дуже обережно, оскільки в процесі його виконання підвищується внутрішньочеревний тиск!

Загальні рекомендації до виконання вправ

Таке змінне навантаження сприяє зміцненню м’язової тканини. Цей тренінг вимагає високої концентрації, тому закрийте очі і постарайтеся зосередитися на ваших відчуттях. Починати можна з по 10 разів кожного виду вправ по 5 заходів в день. Кожного тижня кількість вправ можна збільшувати на 5 для кожної дії (стискання, виштовхування, скорочення), поки загальна кількість вправ в день не дійде до 150. Дихання під час тренування має бути рівним і природнім. Проте підходити до тренувального процесу потрібно з розумом. Недбалість в цьому питанні не лише не принесе позитивних результатів, але й може посилити вже наявні проблеми.

Як ЛЕГКО і ГРАМОТНО виконувати вправи Кегеля?

FeminaCare пропонує сучасне рішення – інноваційний прилад шведської компанії INTIMINA – перший індивідуальний тренер KegelSmart ™. KegelSmart ™ може замінити увесь комплекс вправ Кегеля всього 5-ти хвилинними комфортними тренуваннями. Цей “розумний” прилад, розроблений за участю гінекологів, вимірює силу вагінальних м’язів і, враховуючи стан м’язів вагінального каналу, підбирає програму, яка підходить жінці індивідуально. За його допомоги можна добитися бажаного ефекту в найкоротші терміни. Виконувати вправи з приладом KegelSmart ™ простіше простого: досить лише стискати, коли прилад вібрує, і повністю розслабитися, коли вібрації припиняються. Тривалість вправ залежить від вибраної програми і займає у середньому від 3,5 до 5 хвилин. Вже за 3 місяці регулярного використання KegelSmart ™можна досягти позитивного ефекту.

У нашому магазині Ви можете купити KegelSmart ™ за доступною ціною.

Зверніть увагу, що поради вказані в цій статті можуть не підходити до Вашого конкретного випадку. Для вирішення індивідуальних проблем Вашого здоров’я обов’язково консультуйтесь з вашим лікарем.

[Всього оцінок: 6   Середня: 3.7/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − 2 =

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!