Чому потрібно вимірювати висоту шийки матки перед покупкою менструальної чаші?1 min read

Нам подобаються деякі речі, що роблять наше тіло унікальними. Наприклад, вам подобається як ви скручуєте ваш язик, чи вмієте ворушити вухами, або маєте супер крутий шрам – наші примхи визначають нас. Чому ж тоді так мало жінок знайомі зі своєю інтимною анатомією? Знання висоти розташування шийки матки є дуже корисною інформацією, що може покращите все – від сексуального життя до ваших циклів – це необхідно знати, вибираючи менструальну чашечку.

Що таке шийка матки?

Шийка матки – це невелика, але дуже важлива частина жіночої анатомії. По суті це з’єднання між піхвою та маткою. Вона виглядає, як маленький пончик діаметром близько 3 см, який змінює свою твердість в залежності від наявності менструального циклу, вагітності або сексуального збудження. Вона має маленький отвір, що дозволяє спермі попадати всередину матки, та витікати менструальній рідині. Також вона адаптована до пологів та здатна розширюватись до 10 см.

Чому важливо знати розташування шийки матки, вибираючи менструальную чашу?

Покупка пари джинсів, що вам не підходять, це дуже неприємний досвід для більшості з нас. Тому уявіть, що ви придбали щось незручне для вашої вагіни. Жахливо, правда? Але якщо ви знаєте довжину вашого вагінального каналу, то ви можете вибрати менструальну чашу найкомфортнішої довжини для вашого тіла! Чаші бувають різних форм та розмірів, але найголовніше, щоб вона знаходилася під шийкою матки(щоб мати можливість збирати менструальну рідину) та повністю знаходилася в піхві(разом з кінцем чаші). Тому виміряй свої розміри, перевір розміри чашечок, та порівняй їх перед покупкою.

Як виміряти висоту шийки матки?

1.      Вставте чистий палець у вашу вагіну. Продовжуйте рух пальця доки не доторкнетесь до шийки матки. Ви будете в змозі відрізнити шийку матки від інших частини піхви, так як вона трохи твердіша, ніж стінки вашої піхви. Вона трохи схожа на кінчик вашого носу.

2.      Якщо ви доторкнулися, ввівши тільки один суглоб пальцю, то у вас  низьке розташування шийки. Якщо два суглоби – середнє. А якщо ви змоhighUAгли помістити весь палець в піхву, перш ніж доторкнутися до шийки матки, то вона у вас знаходиться високо.

3.      Після того, як ви дізналися розмір вашої шийки матки, ви можете порівняти її з розмірами різних менструальних чаш, та обрати ідеально зручну для вас. Просто переконайтесь, що ви перевірили ці та інші чинники, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Місячний цикл шийки матки

Це не тільки період, що залежить від вашого місячного циклу гормонів. Шийка матки також може змінювати своє положення підчас усього місячного періоду! Наприклад, під час овуляції вона зазвичай знаходиться вище у вагінальному каналі, та стає м’якішою. Перед та під час менструації шийки матки у багатьох жінок опускаються та стають твердішими. Висота шийки матки змінюється навіть під час періоду – і це також впливає на вибір типу та довжини менструальної чаші. Спробуйте перевірити довжину шийки матки на різних етапах протягом місяця та циклу, і ви будете впевнені,що підібрали собі чашу, яка підходить вам протягом усього менструального циклу.

Найкраща чаша для низької шийки матки

Найбільш зручна чаша для жінок за низькою шийкою матки – це Lily Cup™ Compact. Вона на цілих 2 см коротша за класичну Lily Cup™, і повністю знаходиться у вагіні, залишаючись при цьому нижче шийки матки. Крім того «стрижень» Lily Cup™ Compact можна підрізати для комфорту, або навіть ви можете вивернути чашу у зворотну сторону та зробити її ще більш короткою!

Найкраща чаша для високої шийки матки

Якщо у вас висока шийка матки, то ви можете використовувати, як довгу так і коротку чаші, відповідно до ваших побажань. Для жінок з більший високою шийкою матки Lily Cup™ більш зручна для видалення та має додаткову перевагу у вигляді більш високої місткості. Тим не менш ви можете використовувати і більш коротку чашу, вам просто потрібно напружити м’язи тазового дна і трохи підштовхнути чашу перед вийманням. Ваш вибір залежить від того, що для вас більш комфортно та зручно.

Отже, якщо ви ще цього не зробили, це саме час виміряти довжину шийки матки та підібрати найбільш зручну менструальну чашу для вашого тіла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 + eleven =

Наші товари:

Менструальні чаші

Менструальна чаша Ziggy Cup™

1 299,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ One

999,00 грн.
Немає в наявності

Менструальні чаші

Lily Cup (розмір В)

1 199,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ Compact (розмір B)

1 199,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ (розмір А)

1 199,00 грн.

Менструальні чаші

Lily Cup™ Compact (розмір А)

1 199,00 грн.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!