Товари для жіночого здоров'я та краси

Блог

Чищення та догляд за менструальною чашею

Менструальна чаша – фантастична альтернатива прокладкам та тампонам. Але є одне питання, яке турбує усіх жінок: Як її чистити? Як і в більшості інших аспектів використання менструальної чаші, тримати її у чистоті дуже легко! Лише в двох випадках вам необхідно її чистити: між використаннями та між циклами. А це повне керівництво, як завжди тримати чашечку чистою. (більше…)


Слабкі м’язи тазового дна. Наскільки це небезпечно? Як можна їх самостійно зміцнити та відновити?

Пологи, операції на статевих органах та вік жінки – основні фактори, що впливають на погіршення роботи м'язів тазового дна, і вагіни зокрема. Від цієї проблеми страждає до 40% жінок у всьому світі. Саме слабкий тонус м'язів тазового дна є причиною нетримання сечі, пролапсу (випадіння) матки та частих інфекційних захворювань. Випадіння матки може призвести до проблем із внутрішніми органами, такими як спайки та запалювальні процеси черевної порожнини, тому що вона тягне за собою інші внутрішні органи. Також низький тонус м'язів піхви призводить до проблем інтимного життя. Інколи больові відчуття призводять навіть до відмови від статевого акту. Ці проблеми виникають не лише у літніх жінок, а навіть у досить молодих. (більше…)


Вагінальні кульки і тренажер Кегеля

Що таке вагінальні кульки і тренажер Кегеля Купити вагінальні кульки і тренажер Кегеля ви можете на нашому сайті. Вагінальними кульками називаються спеціальні пристосування, які вводяться в піхву. Вони можуть мати різне призначення – від інтимної стимуляції до медичного призначення. Вагінальні кульки широко використовувалися в Стародавньому Сході – в Китаї, Японії та інших країнах. (більше…)


Чому потрібно вимірювати висоту шийки матки перед покупкою менструальної чаші?

Нам подобаються деякі речі, що роблять наше тіло унікальними. Наприклад, вам подобається як ви скручуєте ваш язик, чи вмієте ворушити вухами, або маєте супер крутий шрам – наші примхи визначають нас. Чому ж тоді так мало жінок знайомі зі своєю інтимною анатомією? Знання висоти розташування шийки матки є дуже корисною інформацією, що може покращите все – від сексуального життя до ваших циклів – це необхідно знати, вибираючи менструальну чашечку. (більше…)


Вумбілдинг, інтимне здоров’я жінки

Вумбілдинг - це комплекс вправ, який розроблений спеціально для того, щоб підтримувати нормальний тонус і зміцнювати всі м'язи тазового дна, в тому числі вагінальні м'язи. Для отримання максимального ефекту від даних вправ слід використовувати тренажери для вумбілдингу, замовити які ви можете на нашому сайті. (більше…)


Вправи Кегеля

Що таке вправи Кегеля Вправи Кегеля є комплексом спеціальних фізичних навантажень для тренування інтимних м'язів. Даний комплекс був розроблений одним з видатних гінекологів середини ХХ століття, Арнольдом Кегелем. Ці вправи призначені для того, щоб підтримувати і підвищувати тонус тазових і інтимних м'язів. Ця м'язова група не тренується щодня, тому з плином часу або через різні негативні фактори, для неї властива втрата еластичності і значне ослаблення. Якщо м'язи тазового дна втрачають свою еластичність і послаблюються, це призводить до ряду негативних наслідків. Основне призначення даної м'язової групи - утримання тазових органів – припиняє нею виконуватися. Це може викликати численні хвороби, а також значно погіршити якість статевих актів. (більше…)


Вправи Кегеля для початківців

Можливо ви вже багато чули про вправи Кегеля, але все ще цікавитесь, що це таке? І як ви можете їх робити? Що ж сьогодні той день, щоб зробити їх вперше та покращити своє інтимне здоров’я та, навіть, статеве життя. (більше…)


Чи виконуєш ти вправи Кегеля вірно? 8 найпоширеніших помилок

8 найпоширеніших помилок при виконанні вправ Кегеля та поради, як покращити свої навички. Вправи Кегеля – це найбільш важливі заняття, які може виконувати жінка будь-якого віку для захисту свого інтимного здоров’я. Вони тонізують та підсилюють м’язи тазового дна, які відповідають за підтримку матки, сечового міхура та прямої кишки та допомагають утримувати контроль за сечовипусканням та рухами прямої кишки. Також вони надзвичайно важливі для здорової вагітності, пологів та післяпологового відновлення. Це дуже велике навантаження для однієї групи м’язів! Але багато жінок не можуть отримати всі переваги від виконання вправ, так як не знають, як правильно виконувати вправи Кегеля. (більше…)


Як користуватися тренажером для інтимних м`язів KegelSmart™

Підготовка до використання: Перед першим використанням вставте батарею AAA в KegelSmart, дотримуючись полярності. Завжди мийте ваш KegelSmart™ перед використанням. Приготуйте зволожувач на водяній основі для полегшення вводу. Прийміть зручну позицію, що дозволить вам скорочувати м’язи тазового дна без використання м’язів живота, ніг та сідниць. Більшість жінок вважають зручними лежачу або напівлежачу позу. (більше…)


Менструальні чашечки Lily Cup™ від INTIMINA

Відтепер і назавжди  ЗАБУДЬТЕ про ТАМПОНИ і ПРОКЛАДКИ!   Менструальна чашечка Lily Cup™ - це новітня розробка в області гігієни жінок в критичні дні. Ця невелика силіконова чашечка у вигляді дзвоника, виготовлена з медичного силікону (більше…)